ISTORIJA

Bendrovė ,,Lascaray“ S.A. įkurta 1823 m., yra viena iš seniausių Ispanijoje, ir seniausia Alavos provincijoje. Visą, beveik 200 metų gyvavimą, įmonė plėtė savo veiklą, diegė naujausias technologijas ir žengė koja kojon su laikmečio iššūkiais,  greitai reagavo į kintančias tendencijas  rinkose.

Viskas prasidėjo 1823 metais, kai Juan Bernardo Lascaray atvyko į Vitoria iš Ciboure (Prancūzija) ir išsinuomojo nedidelę gamyklą žvakių gamybai.

Casimiro Lascaray, šeimos antros kartos atstovas, pradėjo veiklą 1855 m. atidarydamas naują gamyklą, pavadindamas ją ,,La Estrella Alavesa“ (Žvaigždė iš Alavos) – LEA, kurioje gamino žvakes stearino pagrindu ir oleino muilą. Muilo ,,Marfil“ dėka, LEA įžengė į skalbimo priemonių sektorių.

1885 m. Félix Lascaray perima įmonės valdymą iš savo tėvo, konsoliduoja gamybos procesus ir nepaisant 1905 metais patirtų iššūkių, kai gaisras pilnai sunaikino gamyklą, po dvejų metų (1907) atidaro naują. Stipriai išplečia gamybos pajėgumus ir įdiegia tuo metu moderniausias, Vokietijoje įsigytas, chemijos pramonės technologijas. 

XX a. pradžioje, įmonė vadovaujama ketvirtosios Lascaray šeimos kartos, siekdama išplėsti veiklą,  pasitelkdama naujausius to meto metodus ir technologijas, sukūrė „Lascaray“ S.A. priklausantį prekės ženklą „Productos LEA“ ir pradėjo gaminti skutimosi produktus, kurie per kelerius metus tapo Ispanijos skutimosi kremo ir muilo etalonu.

90-aisiais, ,,Lascaray“ S.A., valdant penktajai šeimos kartai, prekinis ženklas „Productos LEA“  jau apima  platų gaminamos kosmetikos ir asmens higienos produktų asortimentą, skirtą moterims, vyrams ir vaikams.

Šiuo metu, „Lascaray S.A.“ vis dar vadovauja šeštoji šeimos karta, išlaikydama pagrindines kompanijos verslo kryptis, tačiau ypatingai puoselėdama kosmetikos prekinį ženklą  – „Productos LEA“, kuris tapo tiek klasikinio, tiek ir modernaus skutimosi pavyzdžiu Ispanijos ir Europos rinkose, tuo pat metu ženkliai padidino savo rinkos dalį asmeninės higienos ir kosmetikos versle kartu su  „LEA“ ir „LEA Classic“ prekės ženklais.

MŪSŲ VERTYBĖS

Praėjus beveik 200 metų nuo įkūrimo, „Lascaray“ S.A yra ištikima tai pačiai savo veiklos etikai ir principams, kurių dėka egzistuoja iki šiol. Keturios patenkintų klientų kartos naudojo mūsų sukurtus ir pagamintus skutimosi produktus. Šiandien, mūsų produktais  džiaugiasi ne tik vyrai. Mes išlikome tokie tapys kokie buvome visada ir ženkliai tobulesni.

Bėgant metams, tradicijų laikymasis negarantuoja stabilumo. LEA komanda puikiai žino kaip būtina keistis ir atitikti laikmečiui, o mūsų įsipareigojimas diegti naujoves leidžia patenkinti klientų nuolatos kintančius poreikius.

Kasdien susiduriame su iššūkiais, pokyčiais ir naujovėmis, o nūdiena reikalauja naujų šiuolaikiškų sprendimų.  Per beveik 200 metų istoriją, LEA komanda įrodė, kad tam esame gerai pasirengę. Veiklos procesuose integravome taršos kontrolė sistemą (IPPC). Be to, Geros kosmetikos gamybos praktikos sertifikatas ISO 22716:2009 , kurį gavome 2013 metais, patvirtina tobulumą, kurio siekiame gamindami kosmetiką, visose grandyse, nuo laboratorinių tyrimų, gamybos, sandėliavimo iki transportavimo.